* - laukai turi būti užpildyti

Adresas

Respublikos g. 22,
Naujoji Akmenė
LT-85164

SVEČIUOSE AMSIS

Ten kur ledas – ten pavojai.

Tai žinau – laiku sustojau.

Prie namų aš čiužinėju

Ir rogutėm važinėju.

         Šuniukas Amsis –  Lietuvos policijos simbolis. Siekiant sukurti Lietuvos policijos simbolį, 2003 m. buvo organizuotas  vaikų  piešinių  konkursas „Išrinkime policijos bičiulį“. Jame dalyvavo labai gausus vaikų būrys iš visos Lietuvos, policija gavo 1500 piešinių.
Vienas berniukas policijos bičiuliu pasiūlė šunį, kadangi jo savybės – ištikimybė, budrumas, greita reakcija, tinka ir pareigūnams. Šuo buvo pakrikštytas Amsiaus vardu. Bičiulis Amsis organizuoja renginius mokymo įstaigose, dalyvauja masiniuose renginiuose, vaikų šventėse ir t.t.

Š.m. gruodžio 5 d. Pedagoginėje psichologinėje tarnyboje užimtumo grupės vaikus taip pat aplankė  Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Akmenės policijos komisariato bendruomenės pareigūnė R. Vėlavičienė  ir  policijos bičiulis Amsis. Vaikams  buvo priminta, kokie pavojai jų tyko žiemą. Ką daryti įlūžus ledui?  Kokio storio turi būti ledas, kad vaikai  galėtų čiuožinėti.  Amsis vaikams išdalino atmintines ,,Žiemos pavojai“, spalvinimo lapus su kelio ženklais. Vaikai pamilo bičiulį Amsį, noriai su juo bendravo ir pasižadėjo klausyti jo patarimų.