* - laukai turi būti užpildyti

Adresas

Respublikos g. 22,
Naujoji Akmenė
LT-85164

EDUKACINĖ PAMOKA

Akmenės rajono savivaldybės pedagoginės psichologinės tarnybos užimtumo grupės mokiniai dalyvauja Akmenės rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos rėmimo specialiojoje programoje, kur vykdomas projektas „Būk tvirtas“. Užimtumo grupės pedagogai traukdami moksleivius į projektinę veiklą siekia jų laisvalaikį praturtinti įvairiapuse, naudinga veikla.

Įgyvendindami projektinę veiklą 2014 m. lapkričio mėnesį užimtumo grupės mokiniai ir pedagogai vyko į Šiaulius. Čia dalyvavo edukaciniame dailės ir technologijų užsiėmime, kuris bvo organizuotas parduotuvės „Studija“ galerijoje.

Mus pasitikusi užsiėmimo vadovė Daiva pakvietė nusirengti ir susėsti prie didžiulio ovalaus stalo, kur laukė paruoštos darbui priemonės. Vaikai labai nustebo, kai sužinojo, jog pieš smėliu. Nerimas labai greitai peraugo į didžiulį susidomėjimą ir visi ėmėsi darbo. Vaikai dirbo taip susikaupę, kad net nepajuto kaip spalvotas smėlis pavirto debesėliu, eglute, žvaigždute, angeliuku ar žydinčia pieva.

Net nepajutome, kaip greitai prabėgo 1,5 valandos. Pasidžiaugti savo darbo rezultatais vaikai buvo pakviesti į salę, kur buvo eksponuojami jų darbai.

 Tai dar viena šilta diena, kurios ore tvyrojo grožis, gėris, šiluma.

Socialinė pedagogė Lijana Burgienė