* - laukai turi būti užpildyti

Adresas

Respublikos g. 22,
Naujoji Akmenė
LT-85164

Apsilankymas Akmenės rajono policijos komisariate

Š. m.  gruodžio 14 d. pedagoginės psichologinės tarnybos užimtumo grupės vaikai lankėsi Telšių apskrities Akmenės rajono policijos komisariate. Juos sutiko Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Akmenės policijos bendruomenės pareigūnė Ramunė Vėlavičienė ir kelių policijos vyresnysis specialistas Lorenas Balčiūnas.

Susitikimo metu pareigūnai vaikams priminė pagrindines vaiko teises, pareigas, supažindino, kokia atsakomybė taikoma vaikams už pareigų nevykdymą, padarytus administracinius teisės pažeidimus, nusikalstamas veikas. Taip pat supažindino su policijos pareigūnų kasdieniniame darbe naudojamomis specialiosiomis priemonėmis. Visi norėjo ,,pasimatuoti“ antrankius, neperšaunamas liemenes, apžiūrėti guminę lazdą, elektros šoką ir ginklus. Vaikai pamatė areštines, kur būna sulaikomi asmenys. O labiausiai patiko policijos mašina, kurią buvo galima apžiūrėti iš vidaus ir ne įjungti sireną.

Policijos komisariatas ir policininko profesija sužavėjo ne tik berniukus, bet ir mergaites. Gal kas ateityje taps mūsų miesto policininku ar policininke?