* - laukai turi būti užpildyti

Adresas

Respublikos g. 22,
Naujoji Akmenė
LT-85164

ŠVIESOFORO PALINKĖJIMAS

sviesoforo-palinkejimas

ŠVIESOFORO PALINKĖJIMAS

Šviesoforas apsidairo:
Kas kulniuoja,
Kas už vairo…
Na o mums
Ko tu linki?
-Būkit budrūs
Ir sveiki!

/Z. Gaižauskaitė/

          Š.m 2016 11 11 Akmenės rajono savivaldybės pedagoginėje psichologinėje tarnyboje socialinė pedagogė, kartu su užimtumo grupę lankančiais vaikais kalbėjo apie psichologinį pasirengimą grėsmėms ir pavojams, saugų elgesį buityje ir gamtoje, saugų elgesį eismo aplinkoje.

          Kalbant su vaikais apie saugų elgesį įvairiose situacijose, jie buvo mokomi fizinio saugumo: kaip nesusižeisti, kaip nesužeisti kito žmogaus, kaip atsargiai elgtis su pavojingais daiktai ir pan. Taip buvo siekiama ugdyti mokinių savisaugos instinktą, kad vaikai išsiugdytų vertybines nuostatas saugiai gyventi pačiam, rūpintis kitų sauga ir sveikata.
Užimtumo metu aptarėme knygelę „Saugokime vieni kitus kelyje“. Vaikai pasakojo apie savo patirtus išgyvenimus, piešė lankstinukus, žiūrėjo filmą „Žiemos pavojai“, sukurtą remiantis Civilinės saugos departamento prie Vidaus reikalų ministerijos ir švietimo ir mokslo ministro patvirtinta mokymo programa bendrojo lavinimo mokykloms.
Socialinė pedagogė                                                                                                                       Erika Rakickaitė